Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Українці кинулися скуповувати залізничні квитки на травневі свята: топ напрямків

Топ-5 найпопулярніших напрямків «Укрзалізниці» на травневі свята. Фото компанії

Топ-5 найпопулярніших напрямків «Укрзалізниці» на травневі свята. Фото компанії

В «Укрзалізниці» помітили сплеск зацікавленості пасажирів на травневі свята. Зокрема, на 30 квітня попит зріс на 23%, якщо порівняти з середнім значенням із початку 2021 року.

Як повідомили на сайті компанії, у зв’язку з попитом вона додала ще рейс Інтерсіті+ №728/727 Київ — Харків — Київ на 30 квітня.

Топ-5 рейсів «Укрзалізниці» далекого сполучення на травневі свята:

  • №46/45 Лисичанськ — Ужгород (1184 пасажири);
  • №142/141 Львів — Бахмут (1055 пасажирів);
  • №92/91 Одеса — Костянтинівка (1041 пасажир);
  • №138/137 Хмельницький — Лисичанськ (1003 пасажири);
  • №58/57 Одеса — Ковель (907 пасажирів).
Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Також компанія зазначає, що висока зацікавленість пасажирів спостерігається на напрямки Київ — Івано-Франківськ, Київ-Ужгород, Київ-Львів, Київ-Ковель, Київ-Миколаїв, Херсон, Київ-Кривий Ріг, Київ-Запоріжжя, Київ-Лисичанськ, Київ-Костянтинівка, Київ-Покровський, Авдіївка, Одеса — Івано-Франківськ, Чернівці, Одеса-Костянтинівка-Одеса, Маріуполь-Львів, Лисичанськ-Ужгород, Дніпро-Трускавець, Харків-Одеса, Харків-Новоолексіївка, Харків-Кривий Ріг, Херсон, Миколаїв, Харків-Рахів. До цих рейсів «Укрзалізниця» додала окремі рейси.

Quote«Кількість квитків у зазначених поїздах на святкові дати є обмеженою, тому «Укрзалізниця» радить не відкладати бронювання поїздки», — додали в компанії.

Контекст. Напередодні «Укрзалізниця» відновила повноцінний рух поїздів далекого сполучення, які були обмеженими через локдаун у регіонах, окрім Житомирської області.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини