Трамп влаштував скандал через Twitter і вибухнув погрозами

Дональд Трамп пригрозив регулювати діяльність соцмереж або взагалі їх закрити. Фото: сайт Білого дому

Дональд Трамп пригрозив регулювати діяльність соцмереж або взагалі їх закрити. Фото: сайт Білого дому

Президент США Дональд Трамп пригрозив вжити заходів щодо регулювання діяльності соціальних мереж чи взагалі їх закрити. Таку реакцію Трампа спричинило те, що під деякими його постами у Twitter з'явилися повідомлення про фальсифікацію інформації.

Як написав Трамп у Twitter, соцмережі нібито прагнуть перешкоджати республіканцям висловлювати свої погляди.

«У республіканців склалося враження, що соцмережі на своїх платформах повністю заглушили голоси консерваторів. Ми будемо жорстко регулювати діяльність соцмереж або взагалі закриємо їх, оскільки не можемо допустити такого розвитку подій. Ми бачили, що вони безуспішно намагалися зробити у 2016 році, і не можемо допустити, щоб аналогічну, але більш досконалу схему втілили в життя. Виправте свій вчинок негайно».

Telegram Logo

Трамп вважає, що ЗМІ та соціальні мережі у 2016 році допомагали кандидату від демократів Хілларі Клінтон перемогти на президентських виборах.

Контекст. У лютому Twitter вигадала новий спосіб боротьби із загальною для всіх соцмереж проблемою: компанія вирішила маркувати завідомо неправдиві пости політиків і громадських діячів яскравим кольором і попереджувальним текстом. Тоді ця функція працювала у тестовому режимі.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини