Facebook Pixel

ТОП-5 головних новин за 20 грудня від The Page

20 грудня 2022 року Україна стала країною року за версією The Economist, а стан з електрикою на Київщині залишався критичним. Про головні новини минулої доби — далі в матеріалі.

В Україну завезли майже 1,3 тис. Starlink і понад мільйон акумуляторів на пільгових умовах

Від початку запровадження пільг на ввезення в Україну обладнання з енергозабезпечення загалом було імпортовано 1,06 млн одиниць літій-іонних акумуляторів на $39,9 млн.

За 18 днів листопада українці ввезли 266,5 тис. акумуляторів. За перші 18 днів грудня було імпортовано ще 795 тис. одиниць.

Українці зможуть безплатно обміняти 5 старих ламп на 5 LED-лампочок

Кожен повнолітній українець зможе безплатно обміняти 5 старих ламп розжарювання на 5 нових світлодіодних ламп. Ця послуга стане доступною з початку 2023 року. Програму реалізовуватимуть через «Укрпошту». Щоб обміняти лампи, потрібно попередньо залишити заявку та прийти до відділення.

Критична ситуація з електрикою на Київщині може тривати 2 — 3 доби

Ситуація з електропостачанням у Київській області залишається критичною. В області відключено приблизно 80% клієнтів. Через масштабність пошкоджень магістральних мереж наразі немає жодної можливості забезпечити почергове подавання світла мешканцям області. Імовірно, така ситуація триватиме 2 — 3 доби.

НКРЕКП знову візьметься за перевірку постачальників електроенергії та газу

НКРЕКП після тривалої перерви знову почне планово та позапланово перевіряти компанії, що працюють на ринку енергетики та комунальних послуг. Перевірки — планові та позапланові — відбуватимуться в регіонах, де відсутні територіальні громади, розташовані в районі проведення бойових дій або які перебувають в окупації російською армією.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉