Facebook Pixel

Українці почали частіше шукати роботу й купувати онлайн: топ-25 сайтів за лютий

Дослідницька компанія «Kantar Україна» опублікувала щомісячний рейтинг популярних сайтів в Україні. Так, у лютому 2021 року до топ-3 увійшли незмінні лідери — сайти Google, YouTube і Facebook.

Водночас після новорічних свят до рейтингу популярних сайтів повернувся портал для пошуку роботи Work.ua, посівши 22-ге місце. У компанії стверджують, що це пов'язано з тим, що після свят більше українців почали шукати роботу на сайті.

Топ-25 сайтів в Україні в лютому-2021. Фото: «Kantar Україна»

Топ-25 сайтів в Україні в лютому-2021. Фото: «Kantar Україна»

Охоплення також наростили Prom.ua (6-те місце), Comfy.ua (17), Hotline.ua (24) та оператор доставки Novaposhta.ua (14). Українців і далі цікавлять новини, адже до топ-25 увійшли чотири новинні ресурси: Pravda.com.ua (12-те місце), Unian.net (20), 24tv.ua (23), Tsn.ua (25).

Telegram Logo

У дослідженні також ідеться, що заборонена російська соцмережа Vk.com дедалі втрачає популярність і в лютому опинилася далеко за межами рейтингу.


Свій рейтинг компанія склала на підставі даних Kantar Cmeter. Досліджували desktop і mobile 5 тис. інтернет-користувачів віком від 14 до 70 років.

Контекст. Раніше Google представила рейтинг найпопулярніших запитів українських користувачів пошукової системи за підсумками 2020 року.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter Cmd + Enter Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини