Facebook Pixel

Вчені відреагували на презентацію решток інопланетян у Конгресі Мексики

У Конгресі Мексики відбулися слухання щодо загадкових решток інопланетян. Під час цих слухань уфолог Хайме Мауссан та його команда представили депутатам два таємничих тіла, які, вони стверджують, належать нелюдським істотам.

Про це повідомляє Live Science.

За описом Мауссана, ці істоти мають вражаючі особливості: вони зростом близько 1 метра, мають сіру шкіру, великі голови та всього по три пальці на руках і ногах.

Рештки інопланетян, представлені у Конгресі Мексики

Рештки інопланетян, представлені у Конгресі Мексики

Рештки інопланетян, представлені у Конгресі Мексики

Рештки інопланетян, представлені у Конгресі Мексики

Рештки інопланетян, представлені у Конгресі Мексики Thumb Рештки інопланетян, представлені у Конгресі Мексики Thumb

Уфолог стверджує, що ці тіла є скам'янілими рештками нелюдських істот, виявленими в Перу. Мауссан додав, що аналіз ДНК також підтверджує, що це не люди.

Реакція вчених на відкриття Хайме Мауссана

Проте наукова спільнота висловила серйозні сумніви щодо цих стверджень. Деякі вчені вважають це лише містифікацією, а не підтвердженням існування інопланетян.

Божаліл-Парра з Національного автономного університету Мексики називає це «повною нісенітницею» і вважає виступ Мауссана в Конгресі відображенням антинаукових настроїв.

Експерти з анатомії також висловили сумніви щодо походження цих тіл, вказуючи на можливість, що це можуть бути змінені людські мумії, які намагалися зробити схожими на інопланетних істот.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉