Facebook Pixel

Тепер і без арешту, під чесне слово. Суд обрав новий запобіжний захід Медведчуку

Термін дії домашнього арешту Медведчука добіг кінця, суд обрав запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання. Фото: УНІАН

Термін дії домашнього арешту Медведчука добіг кінця, суд обрав запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання. Фото: УНІАН

У зв’язку із тим, що граничний термін перебування під домашнім арештом народного депутата України фракції «Опозиційна платформа — За життя» Віктора Медведчука за однією зі справ добіг кінця, Печерський райсуд Києва обрав йому новий запобіжний захід – поклав на нього особисте зобов’язання.

В Офісі генпрокурора пояснили, що «граничний строк у 6 місяців перебування підозрюваного під цілодобовим домашнім арештом у цьому кримінальному провадженні (справа про держзраду та замах на розграбування національних ресурсів — The Page) закінчився, тому його подальше продовження неможливе».

Стороні обвинувачення не залишилося нічого іншого, крім клопотання про запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання.

Додатково. Такий вид запобіжного заходу зобов’язує підозрюваного:

Telegram Logo
  • приходити на кожну вимогу прокурора, суду або органу досудового слідства;
  • не покидати територію міста Києва та Київської області без відповідного дозволу;
  • інформувати слідство про зміну місця проживання або роботи;
  • не знімати електронний засіб контролю;
  • не спілкуватись із переліком осіб, який визначає слідство (підозрювані, свідки тощо);
  • віддати на зберігання документи, які дозволяють особі виїжджати з України та в’їжджати до неї.

Контекст. У травні цього року Генпрокуратура пред’явила Медведуку підозру в держзраді та замаху на розграбування національних ресурсів. Печерський суд відправив його під домашній арешт до 9 липня, термін згодом було продовжено до 7 вересня.

У жовтні прокуратура пред'явила Медведчуку підозру в державній зраді та сприянні діяльності терористичної організації. Попри прохання прокуратури обрати йому запобіжний захід у вигляді арешту з альтернативою застави в 1 млрд грн, Печерський районний суд вирішив обмежитися домашнім арештом до 7 грудня.

Коментарі

Всі новини