Найбільша технологічна виставка CES 2021 року пройде тільки в онлайні

Виставка CES-2021 пройде повністю в онлайні. Фото: СТА

Виставка CES-2021 пройде повністю в онлайні. Фото: СТА

Американська Асоціація споживчих технологій (CTA) є організатором однієї з найбільших у світі технологічних виставок Consumer Electronics Show (CES), яка традиційно проводиться в січні в Лас-Вегасі (США). Вона оголосила, що наступна виставка CES-2021 відбудеться «повністю у цифровому форматі».

«На тлі побоювань з приводу здоров'я через поширення COVID-19, що дедалі більше зростають, проведення заходу в січні 2021 року, на якому безпечно зможуть бути присутніми десятки тисяч людей, не є можливим», – повідомили в CTA.

У програмі заходу будуть презентації нових продуктів і технологій, онлайн-конференції тощо.

Telegram Logo

Організатори сподіваються, що 2022 року виставка знову відбудеться у Лас-Вегасі у вигляді комбінації «кращих елементів фізичного й цифрового шоу».

Додатково. Творець українського абстрактного експресіонізму Тіберій Сільваші показав свою майстерню. Для віртуальної виставки The Page «Арт на карантині» художник сфотографував свої твори.

Поки весь світ на карантині, The Page «подорожує» разом із Юрієм Соломко. Художник малює на картах (світу, країн і навіть на схемах метро) і наносить континенти, острови, моря та океани на порцелянові чоботи-вази.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини