Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

В Україні суд послав «Соціалістів» слідом за «Опоблоком»

Суд заборонив партію «Соціалісти». Фото: Pixabay

Суд заборонив партію «Соціалісти». Фото: Pixabay

Восьмий апеляційний адміністративний суд м. Львів розширив перелік офіційно заборонених в Україні партій, додавши до нього лівоцентристських «Соціалістів» на чолі з Євгеном Анопрієнком. Як повідомляє рух «Чесно», згідно із судовим рішенням, усе майно, що належить партії, її осередкам і структурним утворенням, переходить у власність держави.

На відміну від попереднього суду щодо «Опоблоку», засідання цього разу було відкритим. Представники «Соціалістів» до зали суду не з’явилися, відкликання на позов керівництво партії не подавало.

Quote«Із загальнодоступних джерел відомо, що партія «Соціалісти» є проросійською партією, а її керівник Євген Якович Анопрієнко з 2019 року проводить свою діяльність в інтересах так званого «Комітету спасіння України», діяльність якого координується урядом російської федерації та ексглавою Адміністрації президента України Андрієм Клюєвим. Це свідчить про використання політичної партії для підривної діяльності країни-агресора. Партія «Соціалісти» та її контент, зокрема, сайт і акаунт у соціальній мережі Facebook, спрямовані на популяризацію партії та критику чинної української влади», – сказала у своїй промові представниця Мін’юсту Христина Ган.

Представник СБУ під час розгляду справи наголосив, що «Соціалісти» зосередили свою діяльність на дестабілізації суспільно-політичної ситуації, поширенні пропаганди, прославлянні та виправданні дій російських загарбників.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Експерти «Чесно», як і у випадку з «Опоблоком», вважають, що забороною партій проблему не розв'язати. За їхніми словами, ті політики, які є засновниками таких партій, легко створять нові й продовжать свою деструктивну діяльність.

Quote«Усіх колаборантів і державних зрадників має бути притягнуто до відповідальності. Лише після вироку суду вони не зможуть знову йти в політику», — наголосила лідерка руху Віта Думанська.

Контекст. Нагадаємо: у березні Рада нацбезпеки та оборони України тимчасово зупинила діяльність ОПЗЖ і ще десяти політичних партій, пов'язаних із росією. Тоді, окрім ОПЗЖ, у чорному списку РНБО опинилися «Партія Шарія», «Наші», «Опозиційний блок», «Ліва опозиція», «Союз лівих сил», «Держава», Прогресивна соціалістична партія України, Соціалістична партія України, партія «Соціалісти», «Блок Володимира Сальдо».

Підписуйтесь на нас в Google News!

Політична партія «Соціалісти» — українська лівоцентристська політична партія ідеологічного типу, заснована у 2015 році. У листопаді 2019 році її очолив Євген Анопрієнко.

Партія виступає проти поточної моделі розвитку України та закликає відійти від неоліберальної моделі на користь соціальної альтернативи – стратегії людського розвитку в ім’я гідного життя для всіх громадян. Ставлення політичного руху до рф є неоднозанчим. Так, у 2015 році на той момент глава «Соціалістів» Леонід Кожара (виходець із Партії регіонів) заявляв, що українська сторона є винною в невиконанні Мінських угод, ізоляції Донбасу та небажані йти на прямі переговори з ватажками так званих «ЛДНР».

Коментарі

Всі новини