Суд заарештував Олексія Навального на місяць

Суд обрав для російського політика Олексія Навального запобіжний захід у вигляді арешту на 30 діб.

Засідання суду відбулося у 2-му відділенні поліції УМВС міста Хімки, куди Навального доставили з аеропорту Шереметьєво після затримання під час проходження прикордонного контролю, повідомляє РБК.

«Я не розумію, що відбувається. Мене на одну хвилину вивели з камери для зустрічі з адвокатом. Я прийшов сюди — тут відбувається засідання Хімкинського суду. <...> Називається це все відкритим засіданням Хімкинського суду, де розглядається питання щодо взяття мене під варту за клопотанням начальника поліції. Чому засідання Хімкинського суду відбувається в поліції — я не розумію», — заявив Навальний у залі суду.

Telegram Logo

Заарештований політик виступає за максимальну відкритість процесу з допуском усієї зацікавленої преси, а не тільки провладного медійного пулу.

Співробітники МВС пояснили проведення засідання суду у відділенні поліції тим, що в умовно засудженого Навального були відсутні актуальні результати тесту на коронавірусну інфекцію.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

«Для гарантування санітарно-епідеміологічної безпеки доступ до приміщення, де проходить судове засідання, є обмеженим», — йдеться в повідомленні ГУ МВС по Московській області.

Розгляд справи опозиціонера про порушення ним режиму умовного строку призначено на 29 січня.

Контекст. Навальний був затриманий у зоні прикордонного контролю аеропорту Шереметьєво 17 січня одразу після прибуття до Росії з Німеччини. Політик проходив лікування у ФРН із серпня 2020 року після інтоксикації отруйною речовиною нервово-паралітичної дії.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини