Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Суд взяв під варту Юрія Гримчака із заставою у 6 мільйонів гривень, але помилився в по-батькові

Фото: Юрий Гримчак/FB

Фото: Юрий Гримчак/FB

Суд в Чернігові взяв під варту на два місяці заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій Юрія Гримчака, але формально рішення суду ухвалене не щодо нього. Казус із рішенням суду пояснила адвокат Гримчака Тетяна Матяш.

Зокрема, суд при ухваленні рішення помилився в документі, вказавши по-батькові Гримчака не як «Миколайович», а як «Михайлович». В результаті офіційно заступник міністра не був заарештований.

Суддя після винесення рішення пішла з залу виправляти помилку, але захист наполягає, що просто так її не виправити. Розгляд апеляційної помилки було призначено сьогодні на 10:00, уточнила Матяш.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Питання в тому, що суддя задовольнила клопотання прокурора саме щодо Михайловича, пояснила адвокат. Тому суд не може внести зміни до своєї постанови, якщо не виправлено клопотання.

Але головне навіть не це, зазначила Матяш, а те, що постанова про виправлення помилок у разі її ухвалення набуде чинності тільки після апеляційного оскарження.

Підписуйтесь на нас в Google News!

«Тому події розвиватимуться таким чином: Гримчака, швидше за все, будуть перезатримувати», — вважає адвокат.

Контекст

  • Гримчака затримали 15 серпня. НАБУ повідомило про те, що йому закидають вимагання хабара в $ 1,1 млн.
  • Пізніше Генпрокуратура уточнила, що підозрює Гримчака в шахрайстві та підштовхуванні свого помічника до заволодіння $1,1 млн в обмін на нібито рішення проблем з дозволом на будівництво.
  • Що цікаво, прокурори визнали, що заступник міністра не намагався сам збагатитися за рахунок хабара або насправді впливати на Верховний суд, а вів «конспірологічні дії», доручивши помічникові взяти гроші.
  • Запобіжний захід щодо Гримчака розглядав Деснянський райсуд Чернігова. Генпрокуратура просила арешт і 12,5 млн грн застави, але суд обрав утримання під вартою і 6 млн грн застави.

Коментарі

Всі новини