Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Австрійський суд відмовив в екстрадиції Бахматюка у справі VAB Банку

Олег Бахматюк. Фото: latifundist.com

Олег Бахматюк. Фото: latifundist.com

Австрійський кримінальний суд ухвалив рішення про відмову в екстрадиції українського підприємця Олега Бахматюка до України у справі VAB Банку на запит української прокуратури.

Quote«Австрійський суд своїм рішенням, винесеним відповідно до частин 1 та 2 статті 19 закону Австрії про екстрадицію та взаємну правову допомогу, не лише визнав вимогу української прокуратури про екстрадицію мене незаконною, а й назвав її, дослівно цитую, «неприйнятною», – заявив Бахматюк.

Підприємець додав, що, на його думку, це рішення європейського суду доводить, що відкриті проти нього справи Національного антикорупційного бюро не мають реального правового змісту, окрім піару.

Відповідаючи на запитання, чи можливий повторний запит на його екстрадицію у зв'язку з нещодавнім рішенням Вищого антикорупційного суду (ВАКС) щодо його заочного арешту вже у новій справі – про надання у 2015–2016 роках 722 млн грн неправомірної вигоди голові Державної фіскальної служби – Бахматюк припустився такого розвитку подій, у тому числі як відповіді на програш у першій справі про екстрадицію.

Водночас він висловив упевненість у необґрунтованості звинувачень і у своїй правоті, і в цій справі.

Quote«Не секрет, що відкриття цих беззмістовних справ НАБУ проти мене було безпосередньо пов'язане з попереднім керівництвом НАБУ. Дуже хочеться сподіватися, що з обранням нового керівника НАБУ відбудуться зміни у підходах до організації роботи бюро», – заявив бізнесмен.

Нагадаємо, що детективи НАБУ у листопаді 2019 року повідомили про підозру експершого заступника голови Нацбанку України Олександра Писарука, який на той момент очолював і досі очолює правління Райффайзен Банку, члена ради НБУ Миколи Каленського та ексглави банківського нагляду НБУ у заволодінні коштами стабілізаційного кредиту VAB Банку на 1,2 млрд грн у жовтні 2014 року. Крім них про підозру було повідомлено ще п'ятьом особам: голові наглядової ради та заступника голови правління VAB Банку, а також трьом посадовим особам приватних компаній, пов'язаних із власниками банку.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини