Школи, дитсадки і транспорт: Степанов домовився з мерами про зміни карантину

Максим Степанов. Фото: пресслужба МОЗ

Максим Степанов. Фото: пресслужба МОЗ

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов готовий ініціювати зміни карантинних заходів у регіонах. Йдеться, зокрема, про роботу освітніх закладів, дитячих садочків і транспорту. Таке рішення було ухвалено після селекторної наради з мерами обласних центрів щодо дотримання протиепідемічних заходів у регіонах, повідомили в пресслужбі Міністерства охорони здоров’я.

 «Ми знайшли спільне бачення та спільну філософію щодо того, як нам забезпечити виконання всіх норм і зробити їх максимально прийнятними для жителів міст. Обговорили багато проблемних моментів: масові заходи, роботу транспорту та ринків, інші обмеження, яких треба дотримуватися, щоби протистояти поширенню епідемії».

Максим Степанов

Максим Степанов

міністр охорони здоров'я

«Мери зі свого боку погодилися не проводити масові заходи та посилити контроль за дотриманням протиепідемічних обмежень», — зазначили в повідомленні, додавши, що мери міст узяли на себе забезпечення контролю за дотриманням встановлених вимог і правил адаптивного карантину.

Контекст. Кабмін 20 травня ухвалив рішення про введення так званого адаптивного карантину в Україні, що означає послаблення або посилення карантинних заходів у кожному регіоні окремо з огляду на ситуацію з COVID-19. Пізніше уряд ухвалив рішення продовжити адаптивний карантин до 31 жовтня 2020 року.

Telegram Logo

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини