Facebook Pixel

STEM is FEM запускає платформу для українських вчителів

Освітній проєкт STEM is FEM анонсував запуск платформи для вчителів, яка допоможе покращити стосунки між викладачами та учнями і об’єднає тих, хто шукає нові способи та інструменти для роботи з молоддю.

Нова платформа має увійти до екосистеми STEM is FEM, створеної у 2024 році.

Quote«Ми хочемо нагадати суспільству, що вчитель — це передусім наставник. Це людина, яка не лише викладає предмети в освітньому закладі, а й ділиться з молоддю життєвим досвідом, підтримує та направляє. За п’ять років існування проєкту наша команда зрозуміла: неможливо змінити систему освіти, працюючи з усіма гравцями окремо. Саме тому ми створили екосистему, де всі учасники навчального процесу зможуть комунікувати між собою, ділитися викликами та проблемами — і разом їх долати», — пояснює Єлізавета Коренко, голова STEM is FEM.

Вже 17 травня платформа проведе перший онлайн-захід на тему «Погляд вчителів: чого потребує українська освіта?» Початок — о 16:00. Доступ по події буде автоматично наданий всім, хто зареєструвався на платформі вчителів.

Спікер(к)и івенту:

  • Ганна Єфімцева — психологиня та сертифікована тренерка з недискирмінаційного підходу в освіті, головна фахівчиня ГО «ЕдКемп Україна»;
  • Надія Касянчук — біотехнологиня та викладачка курсу «Генетика та суспільство» у Київській школі економіки, національна координаторка ініціативи Bioinformatics for Ukraine;
  • Богдан Завидовський — вчитель природничих дисциплін ліцею «Європейська гімназія» та ментор проєкту «Навчання для стійкості», співавтор курсу «Навчання під час воєнного стану» на платформі «Дія.Освіта»;

Модераторка – Єлізавета Коренко, голова STEM is FEM.

Для кого створено платформу від STEM is FEM

Долучитись до платформи запрошують

  • викладачі математики, фізики, астрономії, хімії, біології, інформатики і супутніх напрямків, економіки, фінансової грамотності, екології тощо;
  • завучі та директори шкіл;
  • працівники STEM-напрямів закладів середньої, технічної, вищої освіти;
  • викладачі інших дотичних до STEM предметів.

Чим платформа від STEM is FEM може бути корисна вчителям

Тут можна спілкуватися з колегами, з командою STEM is FEM, експертами і менторами екосистеми. А також:

  • обмінюватися досвідом та практиками з колегами;
  • отримати менторську підтримку від фахівців з різних галузей;
  • брати участь у тренінгах, семінарах та освітніх курсах, організованих партнерами проєкту, та отримати за це сертифікати;
  • співпрацювати з професіоналами з усіх STEM-напрямків.

Зареєструватися на платформу вчителів можна за посиланням.

Що відомо про STEM is FEM

Це перша STEM-екосистема в Україні, яка обʼєднує організації, людей та ідеї, що взаємодіють для популяризації освіти та карʼєри в галузях науки, технології, інженерії та математики.

У 2023 році Міністерство закордонних справ України нагородило проєкт званням «Почесний амбасадор України у сфері науково-освітньої дипломатії». STEM is FEM був ініційований українським ІТ-підприємцем та співзасновником інвестиційної групи Roosh Сергієм Токарєвим.

Подякувати 🎉