Facebook Pixel

Стартувала реєстрація на пробне ЗНО

5 січня розпочалася реєстрація для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні (ЗНО). Вона триватиме до 22 січня. Про це повідомляється на сайті Міністерства освіти.

Кожен охочий зможе зареєструватися на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти. Вартість пробного ЗНО різниться за регіонами й коливається в межах від 213 до 309 грн. Різниця пов’язана з особливостями організації тестувань, зокрема з вартістю друку й доставки матеріалів у різних регіонах, прогнозованою кількістю тестувань тощо.

Для всіх зареєстрованих учасників пробного ЗНО будуть створені інформаційні сторінки, на яких до 10 березня буде розміщено інформацію про час і місце проходження пробного ЗНО, а згодом — результати тестування.

Коли відбуватиметься пробне ЗНО?

  • 19 березня — з української мови, української мови та літератури;
  • 26 березня — з історії України, математики, математики (завдання рівня стандарту), біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов.

У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета.

Для отримання результатів учасникам потрібно буде занести свої відповіді до спеціального сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання» в такі строки:

  • 19 — 21 березня — з української мови, української мови та літератури;
  • 26 — 28 березня — з історії України, математики, математики (завдання рівня стандарту), біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов.

Результати тестування з української мови, української мови та літератури будуть оприлюднені на інформаційних сторінках учасників 25 березня, з інших предметів — 1 квітня.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉