Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Міносвіти оновило умови вступу до закладів вищої освіти

Абітурієнти подають документи для вступу до НУХТ. Фото УНИАН

Абітурієнти подають документи для вступу до НУХТ. Фото УНИАН

Міносвіти опублікувало нові умови вступу абітурієнтів до вишів. Змінився перелік обов’язкових предметів для деяких спеціальностей, також зменшилася кількість паперових документів, необхідних для вступу.

На сайті міністерства йдеться про розширення можливостей для додаткового набору на контракт бакалаврів денної форми навчання. Крім того, змінилися обсяг і порядок розподілення державного замовлення. Докладніше про це не повідомляється.

Міносвіти також інформує, що у 2022 році не треба буде подавати копії сертифікатів ЗНО та копію документа про раніше здобуту освіту за умови, що цю інформацію можна знайти в Єдиній державній базі з питань освіти.

Відбулися зміни в предметах для вступу на медичні спеціальності. Тепер є можливість другим предметом обрати математику або хімію, а третім – фізику або біологію. У 2021 році другим предметом можна було обрати біологію, хімію або фізику, а математика була третім обов’язковим предметом.

Відбулося розширення сфери застосування єдиного фахового випробування для вступу в магістратуру з використанням технологій ЗНО. У 2022 році ці зміни торкнуться таких спеціальностей, як-от: 05 «Соціальні та поведінкові науки», 06 «Журналістика», 07 «Управління та адміністрування», 08 «Право», 28 «Публічне управління та адміністрування», 29 «Міжнародні відносини». Для вступників на спеціальність 22 «Охорона здоров’я» замість фахового випробування можливо буде також використати результати інтегрованого іспиту КРОК-М.

Нові умови вже зареєстровано в Міністерстві юстиції. Міносвіти також нагадує, що основний етап вступної кампанії планують провести у звичні строки – у липні 2022 року.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини