Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Стало відомо, коли відбудеться наступне засідання контактної групи у форматі «Рамштайн»

Наступну зустріч контактної групи, присвячену обороні України, у форматі «Рамштайн» призначено на 20 січня 2023 року.

Під час телефонної розмови 7 січня глава міністерства Крістін Ламбрехт обговорила майбутню зустріч з американським колегою Ллойдом Остіном, повідомляє прес-служба Міністерства оборони Німеччини.

Ламбрехт вважає, що передача комплексів Patriot суттєво посилить протиповітряну оборону України разом із ЗРК Gepard та комплексами IRIS-T.

«Міністр оборони Ламбрехт переговорила з міністром оборони Ллойдом Остіном сьогодні під час її першої міжнародної телефонної конференції у новому році. У рамках підготовки до майбутньої зустрічі в Рамштайні 20 січня 2023 року у фокусі переговорів були поточна військова ситуація в Україні та координація подальшої військової підтримки України, в Україні Зокрема, передачі бронетранспортерів та системи ППО Patriot», — йдеться у повідомленні.

Крім того, міністр обговорила з Остіном спільну німецько-американську ініціативу щодо надання Україні бронетранспортерів західного зразка.

«У той час, як США надасть бронетранспортери Bradley, Німеччина поставить до 40 бронетранспортерів Marder як пожертвування з промислових запасів або запасів Бундесверу. Боєприпаси для БМП надійдуть зі складів Бундесверу», — додала Ламбрехт.

Крім того, ФРН також надасть Україні запасні деталі та допоможе з ремонтом техніки.

Контекст Нагадаємо, що після засідання Контактної групи з оборони України у форматі Рамштайн-7 шість країн оголосили про додаткові пакети допомоги. Допомога погодилися надати Німеччина, Канада, Швеція, Польща, Іспанія та Греція.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини