Facebook Pixel

Україна отримає американські снаряди і зимове спорядження на $100 млн — Ллойд Остін

Україна отримає американські снаряди на $100 млн — Ллойд Остін

Україна отримає американські снаряди на $100 млн — Ллойд Остін

Міністр оборони США Ллойд Остін під час свого візиту до Києва оголосив про ще одне виділення $100 млн допомоги.

Quote«Це забезпечить додаткові артилерійські боєприпаси, додаткові перехоплювачі для протиповітряної оборони, а також низку протитанкової зброї. Отже, наша підтримка продовжується, але ви маєте рацію, інші союзники та партнери також підтримують нас у цьому», — зазначив міністр.

Під час свого візиту міністр Остін провів переговори на високому рівні з керівництвом України. Дискусії були зосереджені на подальшому зміцненні стратегічного партнерства між Сполученими Штатами та Україною, включно з забезпеченням Збройних Сил України бойовими можливостями, необхідними як для зими, так і для захисту своєї країни від майбутніх російських загроз.

Звернення міністра оборони США Ллойда Дж. Остіна ІІІ (відео):

Your browser doesn't support HTML5 video.

Quote«Ця боротьба має значення для вільного світу, і США завжди будуть на сторожі демократії, поки українці продовжують демонструвати твердість і силу перед обличчям агресії Путіна. Ми згуртували союзників і партнерів, щоб протистояти Росії і досягти прогресу на шляху до світлого майбутнього, тому що саме в цьому полягає американське лідерство. І наша рішучість сильніша, ніж будь-коли раніше», — зазначив Ллойд Остін у відео, записаному в центрі Києва.

Пізніше цього тижня міністр оборони США також проведе 17-те засідання Контактної групи з питань оборони України в онлайн-форматі з Пентагону, у якій очікується участь майже 50 країн.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉