Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

США і Китай відновлять регулярні переговори з економічних спорів

Фото: Reuters

Фото: Reuters

США і Китай домовилися відновити регулярні переговори з вирішення економічних суперечок, які були припинені в результаті загострення торгового конфлікту між країнами після обрання Дональда Трампа президентом.

Відновлення всеосяжного економічного діалогу раз на півроку між США і Китаєм буде оголошено 15 січня в рамках підписання торговельної угоди по першій фазі між США і Китаєм, повідомляє Reuters.

Як очікується, цей крок послужать майданчиком для постійного діалогу на високому рівні між двома найбільшими економіками світу.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Контекст. Подібні зустрічі проводилися два рази на рік, починаючи з каденції президента Джорджа Буша-молодшого. Це дозволило вирішувати питання економічного характеру, що виникають у міру інтеграції двох найбільших економік світу.

Але регулярні сесії були скасовані, оскільки адміністрація Трампа перейшла до більш конфронтаційного підходу у взаємовідносинах з Китаєм. Він ґрунтувався на використанні тарифів для тиску на КНР в економічних поступках.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Зараз США і Китай знаходяться в стані торговельної війни вже більше року, що негативно позначається на економічному розвитку двох країн. Зокрема, це призвело до спаду в секторі американського промислового виробництва більш ніж за десять років. Взаємне встановлення мит на обопільний імпорт також зруйнувало глобальні ланцюжки поставок і завдало удару по діловій активності в усьому світі.

В результаті, Пекін і Вашингтон узгодили основні положення торгового угоди, що готується. У грудні міністерство комерції КНР повідомило про узгодження першої фази торгової угоди з США, згідно з якою передбачається поетапна відміна американських мит на китайські товари.

Коментарі

Всі новини