США і Китай домовилися про основних пунктах торгової угоди

Ілюстрація: Al Jazeera

Ілюстрація: Al Jazeera

Пекін і Вашингтон узгодили основні положення торгової угоди. Про це повідомив телеканал CNBC з посиланням на міністерство комерції КНР.

Домовленість була досягнута в ході телефонних переговорів 31 жовтня. Раніше були успішно завершені технічні консультації по ряду питань.

Контекст

  • 11 жовтня президент США Дональд Трамп оголосив про швидке укладення угоди з Китаєм, яку він назвав першим етапом врегулювання торгового спору. Він повідомив, що Китай збільшить імпорт американської сільгосппродукції на $40-50 млрд, не вказавши при цьому, протягом якого терміну це має статися.
  • 31 жовтня Всесвітня торговельна організація заявила, що Китай може ввести мита на американську продукцію обсягом близько $3,6 млрд із-за недотримання урядом США антидемпінгових правил щодо китайських товарів.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

Головне за 5 червня від The Page

Найважливіші новини бізнесу за 5 червня в щоденній підписці від The Page. З нами ви не пропустите нічого з того що дійсно заслуговує на увагу

Дві причини, чому українці будуть масово виїжджати з країни — голова асоціації працевлаштування

Низькі заробітні плати в Україні і відновлення промислового виробництва в розвинених державах ЄС стануть причинами трудової міграції українців.

«Нібулон» побудує п'ять патрульних катерів для прикордонної служби України

Суднобудівний завод компанії «Нібулон» побудує п'ять патрульних катерів за французьким контрактом для Морської охорони Державної прикордонної служби України.