Facebook Pixel

ВАКС визнав повністю необґрунтованою підозру Коболєву від НАБУ

31 січня Вищий антикорупційний суд України опублікував ухвалу у розгляді справи ексголови НАК «Нафтогаз» Андрія Коболєва. Підозра детективів НАБУ є необґрунтованою, саме тому тижнем раніше, 23 січня, ВАКС відмовив НАБУ та САПу у клопотанні про досудовий арешт Коболєва.

Quote«Не вдаючись надто глибоко в юридичні деталі тексту ухвали, хочу поділитись моїм першим враженням: слідчий суддя за 12 днів залучення в справу «Стокгольмських бонусів» розібрався в ній набагато глибше, ніж купа детективів НАБУ та прокурорів САП з 2018 року», — так Андрій Коболєв прокоментував рішення суда.

«Так само не ґрунтуються на будь-яких об’єктивних відомостях твердження про можливий вплив на працівників юридичноı̈ фірми Wikborg, Rein & CO Advokatirma DA, а долучення на підтвердження дружніх відносин з її представниками скріншот допису у соціальній мережі є маніпуляцією з боку сторони обвинувачення, враховуючи зміст такого допису», — процитував він фрагмент ухвали.

За словами Коболєва, НАБУ та САП використали як доказ впливу на юристів фото з його посту-некролога по Дагу М’яаланду, партнеру норвезької юридичної фірми Wikborg Rein, який зіграв важливу роль в судовій перемозі над «Газпромом».

Нагадаємо, САП і детективи НАБУ доводили, що Андрій Коболєв незаконно отримав $10 млн премії, поки був головою правління НАК «Нафтогаз Україна».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉