Facebook Pixel

«Спортмастер» відмовився закривати свої 150 магазинів в Україні

Фото: DTF Magazine

Фото: DTF Magazine

Включення компанії Sportmaster Operation Pte. Ltd до списку санкцій є неаргументованим і безпідставним, «Спортмастер Україна» продовжує роботу виключно в правовому полі. Про це повідомила CEO «Спортмастер Україна» Людмила Книш агентству «Інтерфакс-Україна».

«Всі ці роки компанія «Спортмастер Україна» вела і веде самостійний, незалежний, чесний, відкритий бізнес, заснований строго на дотриманні законів України, встановлених правил і кодексу бізнесу, залишаючись поза політикою», — підкреслила вона.

За 25 років існування «Спортмастер Україна» було відкрито близько 150 магазинів, зокрема Sportmaster і франчайзінгові Columbia, Sportlandia і Weekender по всій країні.

Telegram Logo

«Компанії у 2021-му виповнюється 25 років. За час своєї діяльності вона стала одним із найбільших рітейлерів на ринку спортивних товарів. Ми за чесний бізнес і розвиток ринку», — додала Книш.

У держреєстрі бенефіціарами «Спортмастеру Україна» з частками 30,79% вказані брати Микола і Володимир Фартушняк, ще таку ж частку контролює їхній партнер Олександр Михальський. У всіх у держреєстрі зазначено громадянство Мальти і адреса проживання в Швейцарії.

Контекст. Санкції щодо компанії Sportmaster Operations Pte. Ltd (Сінгапур), якій безпосередньо належить «Спортмастер Україна», введені на підставі інформації про роботу мережі в тимчасово окупованому Криму. Про це повідомили в пресцентрі СБУ агентству «Інтерфакс-Україна».

Запровадженням санкцій передував лист СБУ на адресу МЗС України, надісланий ще влітку минулого року, про протиправність діяльності на тимчасово окупованих територіях, сказано в повідомленні спецслужби.

МЗС України «неодноразово зверталося з відповідними нотами в держоргани Сінгапуру, але вони залишилися без розгляду і належного реагування».

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини