Facebook Pixel

Спалах коронавірусу: Івано-Франківськ відправив сам себе в локдаун

На Івано-Франківщині спалах коронавірусу. Фото: Pixabay

На Івано-Франківщині спалах коронавірусу. Фото: Pixabay

На Прикарпатті вирішили посилити карантинні обмеження через зростання кількості хворих на коронавірус, повідомляє пресслужба Івано-Франківської ОДА.

Відповідне рішення ухвалила комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на позачерговому засіданні.

За добу 4 лютого 2021 року найбільше нових випадків зараження коронавірусом було в Івано-Франківській — 433, Львівській — 406, Запорізькій — 334, Дніпропетровській — 287 областях і місті Києві — 321.

Тепер на Прикарпатті:

  • обмежили проведення масових заходів за участю понад 20 осіб;
  • заборонено здійснення регулярних і нерегулярних перевезень пасажирів у кількості більшій, ніж кількість місць для сидіння;
  • обмежено проведення дискотек, роботу розважальних закладів (нічних клубів), діяльність закладів громадського харчування з організацією дозвілля, зокрема проведення святкових і публічних заходів, банкетів;
  • посилили контроль за масковим режимом у громадських місцях.
Telegram Logo

В області буде розгорнуто 70 додаткових ліжок для госпіталізації хворих, з бюджету виділять 5 млн грн для забезпечення їх киснем.

«Також необхідно збільшити кількість тестувань на COVID-19 і посилити роботу з контролю за дотриманням обмежувальних заходів. Тому головам районних державних адміністрацій, особливо керівникам органів місцевого самоврядування, на період дії карантину необхідно забезпечити виконання обмежувальних протиепідемічних заходів, визначених постановою КМУ № 1236», – йдеться в повідомленні.

Контекст. Кабінет міністрів вводив локдаун із 8 до 24 січня 2021 року. За даними Міністерства охорони здоров'я, після локдауну рівень захворюваності на коронавірус в Україні стабілізувався. З 25 січня повернули обмеження «помаранчевої» зони карантину, а вже потім будуть введені адаптивні обмеження.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини