Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Sony Music Group заявила про повний вихід з росії

Sony Music Group йде з рф. Фото: unsplash.com

Sony Music Group йде з рф. Фото: unsplash.com

Sony Music Group оголосила про рішення повністю вийти з російського ринку та передати російську компанію місцевому управлінню. Про це пише видання Billboard.

Таким чином Sony Music Group стала першою великою звукозаписною компанією, яка повністю вийшла з рф через її вторгнення до України після шести місяців призупинення діяльності.

Quote«Оскільки війна продовжує мати руйнівні гуманітарні наслідки в Україні, а санкції проти росії продовжують посилюватися, ми більше не можемо підтримувати присутність у росії, й це відбудеться негайно», — йдеться у заяві компанії.

Місцева керуюча компанія, яка візьме на себе контроль над інтересами Sony в російському лейблі, створюється та очолиться колишнім керуючим директором Sony Music Russia Аріною Дмитрієвою. Про передачу та реєстрацію нової компанії стало відомо 25 серпня.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Нова компанія є повністю незалежною та окремою організацією від Sony Music Group і представлятиме лише місцевих виконавців.

Крім того Sony Music Group надіслала офіційний запит до російських стрімінгових сервісів, щоб вони видалили весь репертуар зарубіжних виконавців, права на який належать компанії, й який все ще доступний на території росії.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Вихід Sony Music Group з рф стався майже рівно через шість місяців після того, як компанія призупинила діяльність у росії у відповідь на війну з Україною. Universal Music Group і Warner Music Group також припинили роботу на початку березня, заморозивши всі інвестиції, рекламну діяльність, виробництво та нові релізи.

Відтоді всі три основні лейбли продовжували надавати фінансову підтримку своїм співробітникам у росії та мали там офіси. Sony Music першою повністю покинула країну, розірвавши всі зв’язки з місцевими співробітниками та російськими артистами.

Коментарі

Всі новини