Facebook Pixel

Обіцяли — не означає залишилися. Японський бренд Uniqlo йде з РФ

Мода

Японська марка одягу Uniqlo йде з російського ринку. З 21 березня 2022 року тут припиняють роботу 50 магазинів, а також закривається інтернет-магазин. У заяві компанії сказано, що цей захід — тимчасовий.

Ще пару днів тому Тадасі Янаї, президент холдингової компанії Fast Retailing, куди входить Uniqlo, стверджував, що марка не піде з Росії, оскільки одяг — це життєва необхідність.

Після такої заяви покупці у всьому світі почали бойкотувати мережу магазинів. В результаті було ухвалено рішення залишити російський ринок.

«Продовжуючи нашу діяльність у Росії, ми зіштовхнулися з низкою труднощів, у зв'язку з якими не можемо забезпечити безперервність наших бізнес-процесів. Нами було ухвалено рішення про тимчасове призупинення нашої роботи. Група компаній Fast Retailing засуджує будь-які форми агресії, які порушують права людини та загрожують спокійному та безпечному існуванню людей», — йдеться у заяві на сайті марки.

«Ми бачимо своєю місією надавати доступний одяг для всіх, включно з жителями Росії. Проте останнім часом ми зіткнулися з низкою обставин, починаючи з операційних складнощів і закінчуючи погіршенням загальної обстановки. З цієї причини ми вирішили тимчасово припинити нашу діяльність. Ми продовжимо уважно стежити за розвитком ситуації».

Раніше Росію залишили модні гіганти — концерн LVMH, концерн Kering, Chanel, Hermes. З ринку РФ пішли H&M, Zara та Victoria's Secret.

Фото на обкладинці: Hao Wen / Unsplash

Фільми, серіали та TV: топ-7 найкращих онлайн-кінотеатрів в Україні Життя

Фільми, серіали та TV: топ-7 найкращих онлайн-кінотеатрів в Україні

Топ-7 ґаджетів для спорту та фітнесу Життя

Топ-7 ґаджетів для спорту та фітнесу

Як золота рибка. Закордонні тури для українців подорожчали вдвічі Життя

Як золота рибка. Закордонні тури для українців подорожчали вдвічі