Facebook Pixel

«Сільпо» виставить вина від Vivino на окремих полицях

«Сільпо» виставить вина від Vivino на окремих полицях

«Сільпо» виставить вина від Vivino на окремих полицях

Мережа супермаркетів «Сільпо» розширює ексклюзивне партнерство з Vivino — найбільшою у світі винною спільнотою з понад 66 мільйонами користувачів у всьому світі.

З липня по вересень 2023 року у «Сільпо» тривав пілотний проєкт, у рамках якого у 37 магазинах з’явилися торці з винами Власного імпорту з високим рейтингом за оцінками користувачів Vivino (від 3,7 і вище).

Переважна більшість опитаних відвідувачів «Сільпо» повідомили, що вважають цю співпрацю цікавою та корисною для себе, а також хотіли б поширення проєкту на онлайн у shop.silpo.ua. При цьому кожен четвертий відвідувач «Сільпо» у зазначений період купував вина саме з торця з винами з високим рейтингом від Vivino.

Відтак, після успішного старту проєкту, з 1 грудня окремо виділена зона Vivino з’явиться у 80% супермаркетів «Сільпо», усього у 254 магазинах. Також покупці зможуть обирати вина з рейтингом Vivino в онлайні. Для цього потрібно зайти на shop.silpo.ua та у категорії «Алкоголь – Вино» обрати собі пляшку з високим рейтингом, яка за шкалою Vivino є цікавою та вартою уваги.

Quote«Ми знаємо, що більшість споживачів потребують допомоги у виборі вина, саме тому ми співпрацюємо з роздрібними мережами по всьому світу, щоб зробити доступною інформацію, яка полегшує процес купівлі вина. Наше партнерство з «Сільпо» є першим у своєму роді в Україні і підтримує бачення Vivino щодо переосмислення того, як споживачі обирають вина, які вони купують», — говорить засновник Vivino Хайні Захаріассен.

Ця співпраця надає «Сільпо» ексклюзивне право використання інтелектуальної власності Vivino, включаючи винні рейтинги, споживчі дані та матеріали для точок продажу у своїх магазинах.

Про VIVINO

  • Vivino — це система рейтингу вин, яка базується на думках любителів вина на всіх рівнях знань. Використовуючи п’ятизіркову систему оцінювання, понад 66 млн користувачів Vivino надали оцінки та нотатки про дегустацію понад 17 мільйонів вин з усього світу. Це допомагає легко орієнтуватися в складному процесі купівлі вина. Застосунок є безкоштовним та доступний для завантаження на пристрої Android, Apple і Windows.
Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉