Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Суд визнав законним штраф для тютюнового монополіста «Тедіс». Компанія подасть касаційну скаргу

Штраф для Тедіс Україна законний, — рішення суду. Фото: Pixabay

Штраф для Тедіс Україна законний, — рішення суду. Фото: Pixabay

Північний апеляційний господарський суд 16 березня 2023 року визнав законним штраф у сумі 274 млн грн, накладений на ТОВ «Тедіс Україна» за виконання попереднього рішення АМКУ не в повному обсязі. Про це повідомляє пресслужба Антимонопольного комітету.

Пресслужба «Тедіс Україна» повідомила, що компанія вважає рішення АМКУ безпідставним і необґрунтованим. Компанія подаватиме касаційну скаргу до Верховного Суду.

Контекст. 16 грудня 2016 року АМКУ визнав, що «Тедіс Україна» посідав монопольне становище на ринку дистрибуції сигарет із 2013 до 2015 року. За це порушення компанію було оштрафовано на понад 431 млн грн.

Після того «Тедіс Україна» повинна було протягом двох місяців припинити порушувати законодавство та щомісячно звітувати про ціни й обсяги реалізації сигарет за встановленою формою протягом трьох років. За даними АМКУ, компанія сплатила штрафи, але не звітувала в повному обсязі. За це АМКУ знову оштрафував «Тедіс Україна» на 274 млн грн.

Зі свого боку «Тедіс Україна» наголосила, що виконання зобовʼязань було підтверджено судами трьох інстанцій, а АМКУ не надав ні компанії, ні на вимогу суду належних доказів підтвердження своїх звинувачень.

Тому компанія оскаржила це рішення, однак АМКУ подав апеляцію.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини