У Bolt новий конфлікт: що прокат самокатів не поділив з Bikenow

Конфлікт Bolt та Bikenow. Фото: Facebook / Олексій Кушка

Конфлікт Bolt та Bikenow. Фото: Facebook / Олексій Кушка

Мережа велопрокату Bikenow запропонувала Bolt врегулювати питання щодо паркування самокатів компанії на станціях Bikenow у Києві. Причиною стало те, що клієнти Bolt неодноразово залишали самокати в місцях, які виділені містом для паркування велосипедів Bikenow.

Компанія Bikenow написала відкритого листа регіональному менеджеру Bolt в Україні Тарасу Потичному з вимогою розв'язати проблему з паркуванням самокатів, повідомив співзасновник сервісу прокату велосипедів Олексій Кушка у Facebook.

За його словами, клієнти Bolt залишають орендовані самокати у позначених блакитною фарбою локаціях, що призначені для Bikenow, щоб не розкидати їх містом. У Bolt немає договору з містом, отже, немає й спеціально відведених місць для паркування.

Telegram Logo

Водночас Bikenow отримала від міста ділянки спеціально під станції велопрокату строком на десять років. Ба більше, компанія сплатила за них майже 3,7 млн грн в рамках інвестиційного договору з містом.

Кушка запропонував Bolt звернутися до Bikenow щодо можливості співпраці та вирішити питання паркування електросамокатів на станціях для велосипедів або ж укласти власний договір з містом.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

У іншому разі, якщо Bolt не реагуватиме на цю ситуацію, компанія буде змушена викликати евакуатор через порушення правил благоустрою міста.

Контекст. На початку серпня компанія Bolt запустила прокат самокатів в Україні. До цього вони були доступні в тестовому режимі лише в інноваційному парку Unit.City.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини