Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Путін може вести війну проти України роками — розвідка США

владімір путін. фото: Flickr

владімір путін. фото: Flickr

Розвідувальна спільнота США вважає, що Росія «імовірно, не хоче прямого військового конфлікту із силами США та НАТО, але потенціал для цього є». Про це йдеться в несекретній щорічній доповіді розвідувальної спільноти щодо оцінки загроз.

Quote«Російські лідери досі уникали дій, які б могли розширити конфлікт за межі України, але ризик ескалації залишається значним», — йдеться в доповіді.

Директорка Національної розвідки Авріл Хейнс заявила Конгресу, що війна в Україні перетворилася на «війну на виснаження, у якій жодна зі сторін не має остаточної військової переваги», але сказала, що президент Росії Володимир Путін, ймовірно, продовжуватиме її, можливо, протягом багатьох років.

Quote«Ми не очікуємо, що цього року російські військові зможуть досягти великих територіальних успіхів, але Путін, найімовірніше, вважає, що час працює на його користь і що затягування війни, включно з можливими паузами в бойових діях, може бути його найкращим шляхом до забезпечення стратегічних інтересів Росії в Україні, навіть якщо це триватиме роками», — говорить Хейнс.

Вона додала, що Росія, найімовірніше, не зможе підтримувати навіть свій нинішній скромний рівень наступальних операцій в Україні без додаткової обов'язкової мобілізації та сторонніх джерел боєприпасів.

Quote«Вони можуть повністю перейти до утримання та оборони територій, які вони зараз займають», — сказала вона.

Однак Хейнс попередила, що потенційний весняний наступ України може бути обмежений через захист від поточних російських операцій.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини