Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Розмінування земель: які області стануть першими

Розмінування земель: які області стануть першими — повідомив міністр агрополітики Микола Сольський. Фото:  armyinform

Розмінування земель: які області стануть першими — повідомив міністр агрополітики Микола Сольський. Фото: armyinform

Миколаївська область сьогодні є пріоритетним регіоном для розмінування аграрних земель.

Про це Микола Сольський, міністр аграрної політики та продовольства України, заявив на зустрічі з аграріями окупованих і деокупованих територій України.

Миколаївська ОВА вже сформувала та передала до ДСНС та Мінагрополітики перелік ділянок, куди сапери прийдуть для розмінування перш за все. Це 3 тис. га овочевих земель в області. До процесу долучено 9 іноземних операторів і вітчизняні фахівці.

Також скоро в Харківській області стартує спільний пілотний проєкт з розмінування Мінагрополітики та FAO.

Контекст. Найскладнішою ситуація з розмінуванням залишається на Харківщині та Херсонщині. Як повідомив заступник міністра агрополітики Тарас Висоцький, там заміновано понад 1 млн га території.

У січні стало відомо, що World Food Programme (WFP) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (FAO) готові допомогти Україні з розмінуванням територій. Проєкт передбачає першочергове розмінування земель для фермерів, які не мають можливості зробити це самостійно.

У лютому 2023 року поліція Польщі розкрила деталі секретної операції з розмінування. Польські правоохоронці розміновували Київську область протягом п'яти місяців.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини