Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Rozetka відкрилася у Польщі

Rozetka відкрилася у Польщі .Фото: Ukrainian in Poland

Rozetka відкрилася у Польщі .Фото: Ukrainian in Poland

Український онлайн-ритейлер Rozetka запустився у Польщі. Наразі сайт компанії працює в тестовому режимі. Про це пише прес-служба компанії.

Quote«Rozetka почала працювати у Польщі. Поки що в тестовому режимі: перевіряємо усі процеси, наповнюємо асортиментом сайт, налагоджуємо усі логістичні ланки. Розраховуємо, як на велику українську аудиторію (понад 2 млн українців проживають у Польщі), так і на місцеву», — зазначив співзасновник Rozetka, Владислав Чечоткін.

Оплатити замовлення можна карткою онлайн або при отриманні. Доставка здійснюється до поштоматів або кур'єром на вказану адресу по всій країні.

Наразі в асортименті онлайн-ритейлера вже є такі категорії, як побутова техніка, електроніка, одяг та взуття, дитячі товари, зоотовари, товари для дому, інструменти та інше.

Нагадаємо, що на початку січня 2023 «Нова Пошта» відкрила у Варшаві перше вантажне відділення Nova Post. Загалом у 2022 році «Нова пошта» відкрила в Польщі 18 власних відділень: 6 відділень Nova Post у Варшаві, по 2 відділення в Кракові, Любліні, Гданську, Вроцлаві, Познані та по одному — у Жешуві та Лодзі.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини