Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Росіяни повністю відключили жителів Донецької та Луганської областей від газу

Росіяни відключили мешканців Донецької та Луганської областей від газу. Фото: tsoua.com

Росіяни відключили мешканців Донецької та Луганської областей від газу. Фото: tsoua.com

«Газпром» відключив транспортування природного газу з РФ до точки «Сохранівка» на додачу до захоплення компресорної станції «Новопсков» у Луганській області.

«Сьогодні вранці «Газпром» припинив транспортування газу з Росії до точки «Сохранівка»... Фактично представники агресора позбавили Україну можливості транспортування газу споживачам Луганської та Донецької областей», — повідомив CEO «Оператора ГТС України» (ОГТСУ) Сергій Макогон.

Він додав, що влада РФ несе повну відповідальність за гуманітарні наслідки таких дій.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Нагадаємо, що 10 травня на окупованих територіях України несанкціоновано було перекрито крани магістрального газопроводу «Шебелинка – Новопсков», яким здійснювалося транспортування газу до газопроводів Луганської та Донецької областей.

Через те у вівторок, 10 травня, ОГТСУ оголосила про припинення з 11 травня транзиту газу до Європи цим маршрутом. Через КС «Новопсков» здійснюється транзит майже третини газу (до 32,6 млн кубометрів на добу) з Росії до Європи.

Підписуйтесь на нас в Google News!

«Унаслідок військової агресії російської федерації проти України низка об'єктів ГТС перебувають на території, що контролюється російськими військами та окупаційною адміністрацією. Натепер ОГТСУ не може здійснювати оперативно-технологічний контроль над КС «Новопсков» та іншими активами, розташованими на цих територіях», — зазначається в повідомленні.

ОГТСУ заявив, що для виконання транзитних зобов'язань перед європейськими партнерами можна тимчасово перенаправити транзитний потік на точку з'єднання «Суджа» на Сумщині. Проте «Газпром» відмовився від цього варіанту й оголосив про продовження транзиту газу через ГВС «Сохранівка» та КС «Новопсков».

Коментарі

Всі новини