Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Не подобається розслідування ООН щодо іранських дронів: рф знову пригрозила вийти із «зернової угоди»

росія знайшла чергову причину для виходу з зернової угоди. Фото: tvoemisto.tv

росія знайшла чергову причину для виходу з зернової угоди. Фото: tvoemisto.tv

На росії знову заговорили про можливість виходу із «зернової угоди». Цього разу через розслідування ООН щодо використання росією іранських дронів-камікадзе у війні проти України.

Як заявив перший заступник постійного представника росії при ООН Дмитро Полянський, москва може вийти із «зернової угоди», якщо це розслідування триватиме. Також росія може «переглянути співпрацю» з ООН.

Полянський стверджує, що розслідування щодо іранських безпілотників є «незаконним», порушує рішення Ради безпеки ООН і виходить за межі технічного мандата організації.

Quote«Ми цього не хочемо, але іншого вибору не буде», – заявив Полянський.

Крім того, за словами російського дипломата, рф поки що «не переконана» в необхідності продовження «зернової угоди». Водночас він нагадав, що для позитивного рішення щодо продовження дії угоди про експорт українського зерна російська сторона очікує дозвіл на експорт добрив і продовольства з рф.

Контекст. У четвер, 20 жовтня, посли країн — членів Європейського Cоюзу остаточно затвердили санкції проти Ірану за участь у війні росії в Україні, зокрема, надання москві дронів-камікадзе.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини