Facebook Pixel

Росія, Німеччина і ЄС засудили санкції США проти «Північного потоку – 2»

Євросоюз, Німеччина і Росія незадоволені новими санкціями США, спрямованими на заморожування будівництва газопроводу «Північний потік – 2» в обхід України.

«ЄС принципово не згоден із введенням санкцій проти європейських компаній, що ведуть законний бізнес», — прокоментував ситуацію представник ЄС, передає «Інтерфакс-Україна».

Німеччина, у свою чергу, назвала нові санкції втручанням у внутрішні справи.

Quote«Вони торкнуться німецьких та європейських компаній і є втручанням у наші внутрішні справи», — прокоментувала ситуацію прессекретар канцлера ФРН Ульріке Деммер.

У МЗС Росії ж пообіцяли продовжити реалізацію своїх економічних проєктів «незалежно від чиїхось санкцій».

Контекст. У Мінфіні США роз'яснили, що після підписання президентом Дональдом Трампом нового оборонного бюджету заборона на будівництво російського газопроводу «Північний потік – 2» в обхід України починає діяти негайно.

Трубоукладальна компанія Allseas вже призупинила будівництво «Північного потоку – 2» в очікуванні роз'яснень нових санкцій.

Раніше Німеччина оскаржила рішення Суду Євросоюзу, яке регулювало пропускну здатність газопроводу OPAL — частини газопроводу системи «Північний потік – 2», що проходить через територію країни.

Німецькі компанії вклали 2 млрд євро у проєкт «Північний потік – 2» і зацікавлені у максимальній ефективності своїх інвестицій.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉