Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Британська розвідка сумнівається, що росія відновить Кримський міст до осені 2023 року

Росія не відновить Кримський міст до осені 2023 року. Фото: lb.ua

Росія не відновить Кримський міст до осені 2023 року. Фото: lb.ua

Росії навряд чи вдастся повністю відновити пошкоджений Кримський міст до осені 2023 року. Це зазначають у британській розвідці, пише «Європейська правда».

Міст для відновлення після пошкоджень мали закрити на ремонт з 8 листопада. Там потрібно встановити нову 64-метрову секцію, а також замінити три інші секції. Місцева влада обіцяла, що нові секції встановлять уже до 20 грудня. Однак у звітах, що подали президенту рф Володимиру Путіну, зазначається, що відновити рух мостом неможливо до березня 2023 року.

Крім того, у контракті на відновлення мосту вказано, що заміну пошкодженого залізничного мосту завершать до вересня 2023 року (хоча на росії обіцяють зробити це швидше — The Page). Проте ремонтні роботи дуже залежатимуть від погодних умов узимку.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Атака на Кримський міст порушила російське матеріально-технічне постачання до Криму та на південь України, зменшивши здатність росії переміщати військову техніку та війська до цього району залізницею чи автошляхом. Пошкодження мосту, нещодавня атака на Чорноморський флот у Севастополі та ймовірний відхід із Херсона ускладнюють здатність російського уряду малювати картину військового успіху», — наголосили в розвідці Великої Британії.

Контекст. Нагадаємо: уранці 8 жовтня на Кримському мосту спалахнула пожежа. У рф заявили, що на мосту стався підрив вантажного автомобіля, унаслідок чого загорілися сім паливних цистерн на розташованій поблизу залізничній колії. У результаті вибуху два автомобільні прольоти мосту частково обвалилися.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини