Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

росія може перейти до оборони: голова розвідки США

Росія може перейти до оборони: голова розвідки США. Фото: Волинські новини

Росія може перейти до оборони: голова розвідки США. Фото: Волинські новини

Директор національної розвідки США Авріл Д. Хейнс, що росія може перейти до утримання захоплених територій. Про це чиновниця заявила 8 березня під час виступу перед сенатським комітетом з розвідки, передає New York Times.

Quote«Незважаючи на те, що російський наступ триває, вони зазнають високих втрат», — сказала пані Хейнс. «Путін, ймовірно, краще розуміє межі того, на що здатні його збройні сили, і, схоже, поки що зосереджений на більш обмежених військових цілях».

За словами пані Хейнс, росія може розглядати продовження війни, навіть якщо це означає тривалі паузи у наступальному наступі як найкращий шанс для досягнення своїх стратегічних цілей.

За її словами, росія домагається поступового прогресу в Бахмуті, де за останні тижні відбулися найзапекліші бойові дії. Але пані Хейнс сказала, що місто не було «особливо стратегічною метою».

Окрім втрат у військах росія стикається із серйозними моральними проблемами та нестачею боєприпасів. росії потрібно буде визначити постачання боєприпасів з інших країн та збільшити чисельність своїх збройних сил, якщо вона хоче просунутися вперед в Україні.

Quote«Якщо росія не ініціює обов'язкову мобілізацію і не виявить суттєвих запасів боєприпасів у третіх сторін, їм все важче підтримуватиме нинішній рівень наступальних операцій у найближчі місяці», — сказала вона. «І, отже, вони можуть повністю перейти до утримання та захисту територій, які вони займають. Коротше кажучи, ми не очікуємо, що російські збройні сили відновляться цього року настільки, щоб досягти значних територіальних успіхів».


У звіті про оцінку загроз зазначається, що москва хоче уникнути прямого конфлікту зі США, але невдачі в Україні можуть підштовхнути москву до ескалації війни.

Quote«Існує реальна ймовірність того, що військові невдачі Росії у війні завдадуть шкоди репутації російського президента Володимира Путіна всередині країни і тим самим спровокують додаткові ескалаційні дії з боку Росії у спробі повернути собі громадську підтримку», — йдеться у доповіді.
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини