Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

рф зруйнувала в Україні майже всі потужності вітроенергетики та 30% потужностей сонячної енергетики

Фото: getmarket.com.ua

Фото: getmarket.com.ua

Через повномасштабне вторгнення рф в Україні з ладу були виведені майже всі вітроенергетичні потужності. Про це пише Bloomberg з посиланням на дані звіту ООН.

У документі зазначається, що станом на червень 2022 року в Україні не працювали 90% вітроелектростанцій і 30% потужностей сонячної генерації.

До початку повномасштабного вторгнення Україна досягла найбільших успіхів у сонячній та вітровій енергетиці серед 17 країн Центральної Азії і Південно-Східної Європи. З 2017 по 2021 роками Україні вдалося наростити потужність на 8,3 гігават (ГВт).

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Проте через рф чверть загальної потужності вітроенергетики та п'ята частина сонячної генерації були втрачені.

Quote«Зростання відновлюваної енергетики до 2021 року зумовлювалося в основному сприятливою політикою та падінням вартості технологій відновлюваної енергії, — йдеться у релізі, опублікованому зі звітом ООН. — Та зараз енергетична безпека стоїть на першому плані».

Разом з тим у звіті наголошується, що покращення енергоефективності будівель і розширення варіантів екологічно чистого транспорту може сприяти досягненню енергетичної незалежності.

Підписуйтесь на нас в Google News!
Quote«Російське вторгнення в Україну та його побічний вплив на сусідні країни підриває виробництво відновлюваної енергії в короткостроковій перспективі, — йдеться в резілі. — Разом з тим це показало переваги швидкого переходу до енергетики та може призвести до поширення відновлюваних джерел енергії в регіоні».

Коментарі

Всі новини