Facebook Pixel

Без «зеленого» тарифу. Power China побудує найбільший вітропарк в Україні

Китайська Power China і WindFarm з України побудують вітроелектростанцію потужністю 800 МВт і вартістю понад $1 млрд в Донецькій області без отримання «зеленого тарифу».

Відповідний контракт про спільну реалізацію проекту на території Мангушський і Нікольського районів Донецької області вже укладено, повідомляє прес-служба WindFarm.

Як повідомляє WindFarm, це буде найбільший наземний вітропарк в Європі. Проект передбачає локалізацію або локальну складову виробництва.

WindFarm одна з найбільших компаній в альтернативній енергетиці України з досвідом роботи більше 25 років. В активі команди компанії досвід розробки портфеля вітроенергетичних проектів загальною потужністю 1,3 ГВт, з яких було успішно введено в експлуатацію понад 400 МВт.

Компанія виступала замовником будівництва Ботієвської і Приморської ВЕС для енергохолдингу ДТЕК Ріната Ахметова.

Power Construction Corporation of China Limited (Power China) — одна з найбільших будівельних компаній КНР. Заснована в 2011 році рішенням Держради КНР зі штаб-квартирою в Пекіні. Контрольний паркет акцій належить SASAC — Комітету з контролю і управління державним майном. Це спеціальний комітет при Держраді КНР.

Спеціалізується на проектуванні та будівництві енергетичних і транспортних об'єктів — гідроелектростанції, теплові, вітрові та сонячні електростанції, електричні мережі, залізні дороги, автомагістралі, портові споруди. В активі компанії найбільша в світі ГЕС «Три ущелини» потужністю 22,5 ГВт. Також займається виробництвом і монтажем енергетичного обладнання, консалтингом, операціями з нерухомістю, фінансовими послугами та інвестиціями.

Станом на 2019 рік виручка Power China становила $41,8 млрд, прибуток — $1,2 млрд, активи — $98,5 млрд, ринкова вартість — $13,8 млрд, в компанії працювало понад 130 тис. Співробітників.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉