Facebook Pixel

«Бавовна» в російському Єйську: у місті палає нафтобаза

У місті Єйську, що розташоване на узбережжі Азовського моря в Краснодарському краї рф, від самого ранку горять склади. Димом затягнуло все місто, місцеві жителі пишуть про пожежі на двох об’єктах, але не уточнюють, що саме там зберігалося. Утім, за словами радника мера Маріуполя Петра Андрющенка, горить нафтобаза.

Він додав, що це місто є важливим транспортним вузлом для загарбників, з нього росіяни планували завозити боєприпаси до окупованого Маріуполя.

Your browser doesn't support HTML5 video.

Quote«У російському Єйську, що майже напроти Маріуполя через Азов за 30 км, раптом теж бавовна зранку… Єйськ — те саме місто, звідки планують завозити БК до Маріупольського порту. В Єйську, окрім порту, є вантажний авіатермінал. Тому така раптова пожежа може бути зовсім не раптовою», — написав він.

Факт пожежі на нафтовому сховищі підтверджує й нардеп Олексій Гончаренко.

Quote«У російському Єйську зранку палає нафтобаза. Бавовна всюди. Більше бавовни! Більше! Єйськ розташований фактично навпроти Маріуполя по Азовському морю і є важливим транспортним вузлом і для підвезення БК, і для перекидання нафтопродуктів», — наголосив він.

Окрім того, нардеп додав, що в Єйську розташовується така сама база, як і в Саках.

Контекст. Нагадаємо: у вівторок, 9 серпня, в анексованому Криму поблизу російської авіабази, що розташована в селі Новофедорівка, пролунали вибухи.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉