Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Україна проводить обмежене тактичне відведення військ зі сходу Бахмута – ISW

Україна проводить обмежене тактичне відведення військ зі сходу Бахмута. Фото: Діалог

Україна проводить обмежене тактичне відведення військ зі сходу Бахмута. Фото: Діалог

Українські сили, ймовірно, проводять обмежене тактичне відведення військ у Бахмуті, проте робити оцінки щодо намірів України про повний відхід із міста зарано.

Аналітики інституту вважають, що українські сили, можливо, відходять зі своїх позицій на східному березі річки Бахмутка з огляду на нещодавні геолокаційні кадри руйнування залізничного мосту через річку на північному сході Бахмута.

В ISW зазначили, що геолокаційні відеозаписи показали, що сили ПВК «Вагнер» продовжували просування в північно-східній частині Бахмута і 5 березня просунулися в районі залізничної станції Ступки.

Quote«Український військовий повідомив, що станом на 4 березня російські війська ще не перетнули річку Бахмутку в центральній частині Бахмута, а російські блогери стверджували, що «Вагнер» відтіснив українські позиції до центральної частини Бахмута. Наразі незрозуміло, чи планують українські війська утримувати позиції на західному березі річки Бахмутка», – йдеться у звіті інституту.

ISW переконаний, що українська оборона Бахмута залишається стратегічно обґрунтованою, оскільки вона «поглинає російську живу силу та техніку, тоді як українські війська не зазнають надмірних втрат».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини