Львівські ресторатори зняли штани й записали відеозвернення до Кабміну

Львівські ресторатори звертаються до Кабміну. Фото: скріншот

Львівські ресторатори звертаються до Кабміну. Фото: скріншот

Ресторатори зі Львова опублікували на YouTube відеозвернення до Кабміну. Вони вимагають скасувати карантин «вихідного дня» й посилити контроль за дотриманням санітарних норм, організувати ефективну систему надання медичної допомоги хворим.

У запису звернення взяли участь:

  • засновники Холдингу емоцій «!Fest» Андрій Худо та Юрій Назарук;
  • співвласник Театру пива «Правда» Юрій Заставний;
  • власник мережі «Майстерня карамелі» й ресторану Tante Sophie Андрій Дзюбан;
  • власник кафе «Світ кави» Маркіян Бедрій;
  • засновник низки ресторанів у Львові Вардкес Арзуманян.

Telegram Logo

За словами Дзюбана, ресторани, де багато зроблено для безпеки людей, закривають на карантин «вихідного дня». Однак тисячі людей перебувають у метро, маршрутках, супермаркетах і на вулицях без дотримання карантинних вимог.

«Тоді, коли інші країни пропонують реальні плани боротьби з епідемією і вчать людей жити в умовах пандемії, наш уряд вводить карантин, який нічого не змінить, тільки вб'є наш бізнес, який ми створювали десятиліттями, і вижене тисячі наших співробітників на вулицю без засобів до існування та лікування», — сказав Дзюбан.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Ресторатори не проти локдауну, якщо це буде необхідно. Однак тоді потрібно заборонити роботу всіх установ на 2-3 тижні. «Краще закритися зараз, щоб працювати на свята, бо Різдво у Львові не зупинить жоден карантин», — заявив Заставний.

Наприкінці відео ресторатори з'явилися в кадрі без штанів. «Ви вже залишили нас без штанів. Ми не дамо цього зробити з тисячами наших людей», — резюмували вони.

Нагадаємо: Міністерство охорони здоров'я подало на розгляд Кабінету міністрів проєкт постанови, у якому йдеться про виділення Національній службі здоров'я додаткових коштів, які витратять на стаціонарну медичну допомогу під час лікування коронавірусу.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини