Ресторатори зі Львова опублікували на YouTube відеозвернення до Кабміну. Вони вимагають скасувати карантин «вихідного дня» й посилити контроль за дотриманням санітарних норм, організувати ефективну систему надання медичної допомоги хворим.
У запису звернення взяли участь:
- засновники Холдингу емоцій «!Fest» Андрій Худо та Юрій Назарук;
- співвласник Театру пива «Правда» Юрій Заставний;
- власник мережі «Майстерня карамелі» й ресторану Tante Sophie Андрій Дзюбан;
- власник кафе «Світ кави» Маркіян Бедрій;
- засновник низки ресторанів у Львові Вардкес Арзуманян.

За словами Дзюбана, ресторани, де багато зроблено для безпеки людей, закривають на карантин «вихідного дня». Однак тисячі людей перебувають у метро, маршрутках, супермаркетах і на вулицях без дотримання карантинних вимог.
«Тоді, коли інші країни пропонують реальні плани боротьби з епідемією і вчать людей жити в умовах пандемії, наш уряд вводить карантин, який нічого не змінить, тільки вб'є наш бізнес, який ми створювали десятиліттями, і вижене тисячі наших співробітників на вулицю без засобів до існування та лікування», — сказав Дзюбан.
Ресторатори не проти локдауну, якщо це буде необхідно. Однак тоді потрібно заборонити роботу всіх установ на 2-3 тижні. «Краще закритися зараз, щоб працювати на свята, бо Різдво у Львові не зупинить жоден карантин», — заявив Заставний.
Наприкінці відео ресторатори з'явилися в кадрі без штанів. «Ви вже залишили нас без штанів. Ми не дамо цього зробити з тисячами наших людей», — резюмували вони.
Нагадаємо: Міністерство охорони здоров'я подало на розгляд Кабінету міністрів проєкт постанови, у якому йдеться про виділення Національній службі здоров'я додаткових коштів, які витратять на стаціонарну медичну допомогу під час лікування коронавірусу.
Головне від The Page
Дякуємо, що підписалися на The Page.
Буде гаряче!
Раз на тиждень ми будемо відправляти вам найцікавіші редакційні матеріали.
Я погоджуюсь з політикою конфіденційності
Читайте також
Не один у полі: як бізнес-комʼюніті допомагає підприємцям масштабуватися
Кримінальний тиск на бізнес в Україні: виклики для інвесторів та юридичний захист