Рейтинг Зеленського: як українці оцінили боротьбу з корупцією, коронавірусом та війною

Володимир Зеленський. Фото: сайт глави держави

Володимир Зеленський. Фото: сайт глави держави

Дії президента Володимира Зеленського в сфері економіки позитивно оцінюють 26,6% українців, а негативно — понад 50%, не змогли відповісти — 11,5%. Про це йдеться в результатах опитування, яке провів «Центр Разумкова».

Як українці оцінюють діяльність Зеленського в різних сферах?

  • Зусилля Зеленського, які спрямовані на боротьбу з пандемією коронавірусу, позитивно оцінюють 27% опитаних, негативно — 41,9%, ще понад 22% вказали на те, що їм важко відповісти на це питання.
  • Щодо корупції, то дії глави держави в цій сфері стосовно нинішньої влади позитивно оцінили 25%, понад 54% — негативно, що стосується попередньої влади, то тут зусилля Зеленського позитивно оцінили 22,4%, а негативно — майже 56%.
  • Водночас зусилля глави держави в сфері міжнародної політики позитивно оцінили 35%, негативно — 36%, не змогли відповісти — 13,4% українців.
  • Позитивно оцінили дії Зеленського в сфері внутрішньої політики 28% українців, негативно до цього ставляться 45%, не змогли відповісти — майже 13%.
  • Що стосується «п'яти питань Зеленського», на які українці відповідали під час місцевих виборів, то позитивно до цього ставляться 27% громадян, негативно — 38%, а не змогли відповісти — 13,6%.
  • Що стосується встановлення миру на Донбасі, то позитивно до дій Зеленського в цій сфері ставляться 37%, негативно — 42%, майже 11% заявили, що їм байдуже, а не змогли відповісти — понад 10%.
  • Дії глави держави в сфері культури позитивно оцінили 33,2% українців, негативно — майже 30%, не змогли відповісти — 14,5%.
  • Що стосується міжнаціональних відносин, то позитивно до дій президента ставляться 32,4% українців, негативно — майже 35%, ще 15% — не змогли відповісти.
  • Заяви ж Зеленського на загальні теми позитивно оцінюють понад 27% українців, негативно — 34,5%, а не змогли відповісти — 15%.

Контекст. Раніше рейтинг довіри до політиків очолив Володимир Зеленський, незважаючи на те, що 60% опитаних не задоволені його діяльністю проти пандемії коронавірусу. Йому довіряють 46% опитаних, не довіряють — 51%.

Telegram Logo

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини