Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Рада розширила дефіцит держбюджету на 200 млрд грн

Рада розширила дефіцит держбюджету. Фото: НБУ

Рада розширила дефіцит держбюджету. Фото: НБУ

Верховна Рада розширила дефіцит державного бюджету України на 200 млрд грн через збільшення передбачуваних запозичень для збільшення на цю суму видатків резервного фонду з 1,5 млрд грн до 201,5 млрд грн. Про це повідомив голова бюджетного комітету Юрій Арістов, передає «Інтерфакс-Україна».

Окрім того, за словами Арістова, з 1 травня замість 1 січня 2023 року запускається новий механізм сплати та зарахування акцизного податку з реалізації тютюнових виробів – кошти від акцизу зараховуватимуть до бюджетів органів місцевого самоврядування.

Quote«Згідно зі змінами податкового законодавства, обов'язок щодо сплати 5% акцизу з роздрібного продажу сигарет і рідин для електронних сигарет перекладається з роздрібних торговців на виробників та імпортерів такої продукції», — пояснив голова комітету.

Видатки держбюджету пропонується збільшити до 1,793 трлн грн, зокрема за загальним фондом – до 1,572 трлн грн, а граничний дефіцит держбюджету – до 456,363 млрд грн, зокрема дефіцит загального фонду – 360,259 млрд грн.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Коментарі

Всі новини