Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Пропозиція Міненерго щодо ПСО для енергоринку обійдеться бізнесу та державі в 37 млрд грн —НКРЕКП

Нацкомісія у сфері енергетики і комунальних послуг розкритикувала прийняту Кабміном постанову про покладання спеціальних обов‘язків з постачання електроенергії для населення та заявила про необхідність доопрацювання механізму. Про це повідомила прес-служба регулятора.

Згідно із заявою, документ передбачає додаткове навантаження на промисловість і бюджет близько 37 млрд грн на рік, несе загрозу банкрутства і ліквідації постачальників електроенергії населенню, фінансової нестабільності операторів, системи передачі і розподілу. Також комісія вважає, що постанова не дозволяє забезпечити за рахунок атомних і гідроелектростанцій доступною електроенергією Львівську, Закарпатську, Івано-Франківську області.

У НКРЕКП зазначили, що реалізація постанови можлива за умови продажів не менше 80% електроенергії, виробленої АЕС, та не менше 50%, виробленої ГЕС, за прямими договорами за фіксованою ціною. Також комісія вважає, що замість тарифу «Укренерго» потрібно забезпечити джерело компенсації різниці в цінах за рахунок додаткового доходу «Енергоатому».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Крім того, запропонований урядом механізм неможливо почати реалізовувати раніше 1 жовтня.

original.jpg


Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини