Facebook Pixel

Вакциновані українці отримають привілеї — МОЗ

Громадяни України із сертифікатами про вакцинацію зможуть відвідувати публічні місця навіть у «червоних зонах» у разі оголошення локдауну.

Про це під час останнього брифінгу повідомив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко.

«МОЗ говорить не про пом'якшення. Вводитимуться карантинні обмеження, але певним сферам економіки дозволять працювати навіть за умов «червоного рівня» епідемічної небезпеки... Наприклад, кінотеатри зможуть працювати, якщо колектив кінотеатру буде вакциновано, а люди, які приходитимуть туди, покажуть COVID-сертифікат. І таких сфер багато», — сказав Ляшко.

Міністр також уточнив, що в розвинених державах опрацьовуються різні способи ослаблення карантинного режиму для вакцинованих громадян. Україна перейматиме досвід країн ЄС і США для вироблення оптимального варіанту.

За його словами, уже можна зрозуміти, що влада стимулюватиме працівників певних сфер зайнятості до вакцинації. Однак українці самі мають піклуватися про своє майбутнє. Саме тому важливо отримати щеплення до настання осіннього періоду.

Як повідомлялося, 18 серпня МОЗ запропонувало підприємствам, які провели масову вакцинацію своїх співробітників, роздрукувати й розмістити на вході відповідні наклейки з написами: «Ми вакциновані від COVID-19», «У нас безпечно!», «Давай і ти!».

В Україні також можуть зробити вакцинацію проти коронавірусу обов'язковою. Однак це залежатиме від того, які рішення ухвалить головний санлікар України Ігор Кузин.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉