Кабмін заборонив приватизацію Північно-Кримського та Каховського каналів

Уряд України вніс до переліку об'єктів державної власності заборонених до приватизації Управління Північно-Кримського каналу і Управління Головного Каховського магістрального каналу.

Інформація про це міститься в законопроекті «Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації», повідомила прес-служба Мінреінтеграціі.

«До цього переліку, за пропозицією Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, включені два стратегічні об'єкти — Управління Північно-Кримського каналу і Управління Головного Каховського магістрального каналу», — йдеться в повідомленні.

Telegram Logo

Ці підприємства є об'єктами критичної інфраструктури країни і включені до переліку об'єктів, які потребують постійного спостереження для попередження загроз національним інтересам.

Управління Північно-Кримського та Каховського магістрального каналів входять до Переліку об'єктів державної власності стратегічного значення, затвердженого постановою Кабміну №83 від 4 березня 2015 року.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Днями Кабмін затвердив 600 підприємств, заборонених до приватизації.

Каховський канал — центральний зрошувальний і головний магістральний канал півдня України. Відкритий 26 жовтня 1979 року. Протяжність каналу 130 км, бере свій початок з Каховського водосховища. Проходить по території Херсонської і Запорізької областей.

Північно-Кримський канал — зрошувально-обводнювальний канал, побудований в 1961-1971 рр для забезпечення водою Херсонській та Кримській областей Української РСР з забором води із спеціально побудованого в нижній течії Дніпра Каховського водосховища (1955-1958 рр).

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини