Прибуток Tesla допоміг Ілону Маску розбагатіти на $2 мільярди за тиждень

Ілон Маск. Фото: Вікіпедія

Ілон Маск. Фото: Вікіпедія

Фінансовий стан засновника Tesla, що виробляє електромобілі і сонячні панелі, Ілона Маска за тиждень зріс на $2 млрд — до $23 млрд. Про це пише Forbes.

Це сталося після того, як Tesla представила звіт, в якому говориться, що компанія завершила третій квартал 2019 року з чистим прибутком у розмірі $143 млн або 80 центів на акцію (з липня по вересень минулого року прибуток був $311 млн, або $1,82 на акцію).

Через тиждень після публікації звіту акції Tesla зросли майже на 24%, таким чином збільшивши стан Маска, якому належить 22% акцій компанії.


Ілон Маск є співзасновником компанії PayPal; засновником, співвласником, генеральним директором і головним інженером компанії SpaceX; гендиректором компанії Tesla. У рейтингу мільярдерів журналу Forbes в 2018 році його стан оцінювався більш ніж в $22,5 млрд.

Останній раз Tesla отримувала квартальний прибуток у розмірі $139 млн у четвертому кварталі 2018 року. Два квартали 2019-го були для компанії нелегкими. За підсумками першого, Tesla відзвітувала про $702 млн збитків і падіння поставок на 31% порівняно з останнім кварталом 2018-го. У другому кварталі компанія отримала збитки в розмірі $389 млн.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

Дві причини, чому українці будуть масово виїжджати з країни — голова асоціації працевлаштування

Низькі заробітні плати в Україні і відновлення промислового виробництва в розвинених державах ЄС стануть причинами трудової міграції українців.

«Нібулон» побудує п'ять патрульних катерів для прикордонної служби України

Суднобудівний завод компанії «Нібулон» побудує п'ять патрульних катерів за французьким контрактом для Морської охорони Державної прикордонної служби України.

Чисті резерви НБУ досягли $16,5 млрд

Розмір чистих золотовалютних резервів Національного банку України після виплати $1 млрд за бондами під гарантії США склали $16,5 млрд.