Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Прибуток Tesla допоміг Ілону Маску розбагатіти на $2 мільярди за тиждень

Ілон Маск. Фото: Вікіпедія

Ілон Маск. Фото: Вікіпедія

Фінансовий стан засновника Tesla, що виробляє електромобілі і сонячні панелі, Ілона Маска за тиждень зріс на $2 млрд — до $23 млрд. Про це пише Forbes.

Це сталося після того, як Tesla представила звіт, в якому говориться, що компанія завершила третій квартал 2019 року з чистим прибутком у розмірі $143 млн або 80 центів на акцію (з липня по вересень минулого року прибуток був $311 млн, або $1,82 на акцію).

Через тиждень після публікації звіту акції Tesla зросли майже на 24%, таким чином збільшивши стан Маска, якому належить 22% акцій компанії.


Ілон Маск є співзасновником компанії PayPal; засновником, співвласником, генеральним директором і головним інженером компанії SpaceX; гендиректором компанії Tesla. У рейтингу мільярдерів журналу Forbes в 2018 році його стан оцінювався більш ніж в $22,5 млрд.

Останній раз Tesla отримувала квартальний прибуток у розмірі $139 млн у четвертому кварталі 2018 року. Два квартали 2019-го були для компанії нелегкими. За підсумками першого, Tesla відзвітувала про $702 млн збитків і падіння поставок на 31% порівняно з останнім кварталом 2018-го. У другому кварталі компанія отримала збитки в розмірі $389 млн.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини