Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Правоохоронці пояснили, навіщо прийшли з обшуками в «Укргазвидобування»

Обшуки в офісах компанії «Укргазвидобування» вчора, 29 листопада, Нацполіція і Служба безпеки України провели в рамках розслідування справи про розтрату посадовими особами підприємства коштів в особливо великих розмірах. Про це повідомили у пресслужбі Нацполіції.

Зокрема, мова йде про вчинення злочину за змовою з представниками комерційних структур при закупівлі товарів за завищеними цінами.

У пресслужбі уточнили, що слідчі Головного слідчого управління Нацполіції розслідують справу за ознаками злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України. У ній йдеться про привласнення, розтрату майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

По цій статті посадовим особам «Укргазвидобування» загрожує позбавлення волі на строк від семи до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю до трьох років та з конфіскацією майна.

У Нацполіції також заявили, що обшуки в компанії провели на підставі постанов Печерського райсуду і для виявлення та фіксації відомостей, а також для отримання доказів того, що посадові особи «Укргазвидобування» здійснювали протиправні дії.

Правоохоронці при обшуку вилучили комп'ютерну техніку і документи про поставку товарів на користь «Укргазвидобування».

Підписуйтесь на нас в Google News!
  • Контекст

Вчора, 29 листопада, Нацполіція і Служба безпеки України провели обшуки в апараті управління «Укргазвидобування». У компанії зазначили, що правоохоронці вилучили комп'ютерну техніку, хоча це не було передбачено постановою про обшук.


«Укргазвидобування» — найбільша газовидобувна компанія України. Всі її акції належать «Нафтогазу». У 2018 році компанія збільшила видобуток газу на 1,2% (176,2 млн кубометрів) порівняно з 2017 роком – до 15,4 млрд кубометрів. Частка компанії в загальному обсязі видобутку газу в Україні за підсумками 2018 року склала 74%, в обсязі видобутку «Нафтогазу» – 93%.

Коментарі

Всі новини