Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Як посадовиці відреагували на заборону виїжджати за кордон

Тепер за кордон не можна виїжджати багатьом жінкам. Фото: Запорізька ОДА

Тепер за кордон не можна виїжджати багатьом жінкам. Фото: Запорізька ОДА

Рішення Ради національної безпеки і оборони щодо обмеження виїзду за кордон держслужбовцям під час воєнного стану здійняло хвилю незадоволення серед українців, зокрема жінок на держслужбі, що час від часу відвідують своїх дітей за кордоном. The Page розповідає, як висловилися щодо нового рішення посадовці уряду та інші громадяни.

Жінки на держпосадах: нас змусили обирати між роботою та дітьми

Більшість авторів дописів у Facebook обурені, що жінки на держслужбі тепер мають обирати між роботою та можливістю бачитись з дітьми, що перебувають за кордоном з іншими родичами.

semenova.jpg

«Несподівано велика кількість депутатів і чиновників провела зимові свята як завжди, дорого і не в Україні. Їм не завадила заборона на виїзд чоловіків, геть зовсім ні. Тепер чиновниці, жінки, що працюють в державних структурах, також не зможуть виїжджати. В першу чергу це торкнеться не тих, які необачно запостили фото в шубі із Парижу, а матерів», — пише депутатка Київської міської Ради Ксенія Семенова.

dvoretska.jpg

«Вертаюся від сина, який в Німеччині, під гучне рішення про заборону виїзду за межі України керівників структурних підрозділів, що на держслужбі. Тобто, обмеження стосуються і мене — керівника управління. Наступну поїздку я планувала на день народження сина в квітні. Виходить, я повинна звільнитися? Це якась нова реформа держслужби?» — поскаржилася співробітниця офісу омбудсмена Олександра Дворецька.

bobko.jpg

«Коли приймали це рішення, хтось порахував, скільки жінок на держслужбі, які живуть і працюють в Україні, змушені були відвезти свою дитину за кордон? Тому що з садочками та школами складно, тому що повітряні тривоги і немає світла та тепла. І тепер через цю заборону мами не зможуть поїхати і побачити своїх дітей. І ці мами, які продовжили попри війну працювати для України і в Україні, постануть перед вибором: бачити свою дитину або працювати», — поділилася думками заступниця голови Національної служби здоров’я України Тетяна Бойко.

У забороні на виїзд побачили спробу стримати опозицію

Також в новому рішенні побачили спробу обмежити виїзд за кордон депутатам певних партій, яким наразі не підписують відрядження, проте вони їздять за власний кошт у державних справах. Багато користувачів (майже 500 поширень) підтримали допис народної депутатки Софії Фединої про те, що депутатам від «Європейської Солідарності» досі було складно отримати підпис на відрядження.

sofiya.jpg

«Були спроби не дати відрядження навіть Іванні Климпуш-Цинцадзе, як голові комітету з євроінтеграції на парламентські заходи за кордоном, які вона співорганізовувала. Всі наші на всі закордонні саміти мусять зараз їздити самостійно і брати відпустку за свій рахунок на той час. Хоч кожна поїздка наших депутатів працює на державу і приносить серйозні здобутки!» — пише Федина.

Ексзаступниця міністра агрополітики Ольга Трофімцева, що наразі працює у Міністерстві закордонних справ, вважає недолугим рішенням заборону виїзду: «І наявні перекоси не допоможе вирішити, і купу нових ризиків і проблем створить».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини