Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Концесії в портах Маріуполя і Рені. Криклій розповів про поточні проєкти

Міністерство інфраструктури України планує запуск концесійних проєктів у Маріупольському та Ренійському морських портах. Зараз роботи ведуться по портах Бердянська, Одеси та Ізмаїла.

Про це розповів міністр інфраструктури України Владислав Криклій в ході панельної дискусії «Приватизація і концесія в транспорті 2020-2021: наступні кроки».

«Вже підготовлено остаточний звіт пре-ТЕО Бердянського морського торгового порту. Ведуться переговори з потенційним приватним інвестором з розробки ТЕО концесії в порту Одеси. Знайдено фінансування на розробку пре-ТЕО концесії морського порту Ізмаїл, зараз йде розробка ТЗ для пре-ТЕО. Також ми плануємо запуск концесійних проєктів у Маріупольському та Ренійському морських портах і зараз шукаємо фінансування пре-ТЕО для цих проєктів», — заявив очільник міністерства.

Глава відомства поінформував, що вже завершено етап прекваліфікації в проєкті концесії залізнично-поромного комплексу Чорноморського морського порту. До торгів допущені дві компанії — Ernst&Young і Hamburg Port Consulting.

«Наступного тижня ми плануємо провести торги і визначити переможця, який надаватиме консультативні послуги з підготовки ТЕО і конкурсної документації. А в другому кварталі 2021-го очікуємо оголосити сам конкурс», — сказав міністр.

По концесії 1-го і контейнерного терміналів порту Чорноморськ зараз йде відбір юридичних і технічних консультантів для підготовки пре-ТЕО проекту. Міністр повідомив, що переможець буде визначений в кінці жовтня, а з листопада почне роботу на об'єкті. Сам концесійний конкурс планують провести в кінці 2021 року.

Також міністр інфраструктури вкотре нагадав, що на приватизацію хочуть віддати три морські торгові порти — Білгород-Дністровський, Скадовськ та Усть-Дунайськ.

Раніше повідомлялося, що Україна віддала порт Ольвії в концесію на 35 років катарській QTerminals.

Також у концесію був переданий «Херсонський морський торговельний порт».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини