Facebook Pixel

Український дім у Давосі організує дискусії про міжнародне партнерство

Платформа обговорень Український дім у Давосі 15-18 січня 2024

Платформа обговорень Український дім у Давосі 15-18 січня 2024

З 15 по 18 січня в Давосі пройде платформа Український дім у Давосі . Це серія виставок та обговорень можливостей економічної та гуманітарної підтримки України. У заходах візьмуть участь представники влади та бізнесу.

Протягом тижня Український дім у Давосі стане платформою для обговорень міжнародного партнерства з Україною. Заплановані дискусії щодо економічних можливостей та поточної геополітичної ситуації. Зокрема, 17 січня пройде дискусійна панель про можливості спрямувати заморожені російські активи на фінансування допомоги, відновлення та реконструкції України.

«Український дім у Давосі пропонує комунікаційний майданчик для представників великого бізнесу, політиків, журналістів та відданих ідеї української перемоги лідерів думок, де вони могли б обмінятися ідеями та налагодити співпрацю, – зазначила Уляна Хром'як, виконавча директорка Українського дому в Давосі.

Серед українських посадовців у заходах візьмуть участь міністр закордонних справ Дмитро Кулеба, перша віцепрем'єрка, міністерка економіки Юлія Свириденко, заступник керівника офісу президента Ростислав Шурма.

Другий рік поспіль буде відкритий спільний простір Українського дому в Давосі та проєкту «691 день, що вирішує твоє майбутнє». Це виставкова зона та простір для дискусій. В концепцію виставки закладено намір розповісти про українців, які відстоюють свободу, зазнають втрат і здобувають перемоги.

Зареєструватися для відвідин та дізнатися більше про програму заходів можна за посиланням.

Подякувати 🎉